top of page
Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku – Lao-tzu.

interior 5 dni

O WYJEŹDZIE:

wyjazd przygotowany z myślą o prawdziwych podróżnikach. Podczas tego wyjazdu doświadczysz prawdziwej Islandii, gdzie asfaltowe drogi i tłumy turystów ustępują miejsca szutrowym szlakom i dzikiej przyrodzie.

SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

Ten 5cio dniowy wyjazd zaczyna i kończy się w Reykjaviku. Noclegi w dwuosobowych namiotach zapewnionych przez organizatora. Najważniejsze miejsca, które odwiedzimy to: Tęczowe góry - Landmannalaugar, 122metrowy wodospad Haifoss, jezioro Myvat i okolice (pole geotermalne Hverir, krater Hverfjall), wodospad Aldeyarfoss, wodospad Bogów - Godafoss, najpotężniejszy wodospad Europy- Dettifoss, kaldera Askja, naturalne kąpieliska geotermalne, największy lodowiec Europy - Vatajokull(opcjonalnie treking po lodowcu), wschodnie Fiordy, jezioro lodowcowe -Jokullsarlon, czarna plaża, wodospad Skogafoss, wodospad Seljalandsfoss, klify Dyrholaey, pola lawowe wulkanów Laki - Eldhraun,

TERMIN: od 1 lipca do 15 września
ILOŚĆ OSÓB: min 2, max 6
CENA: od 72 tyś isk
CENA ZAWIERA: transport na wyznaczonej trasie, opiekę polskiego przewodnika, 4 noclegi w namiotach,
REGULAMIN I WARUNKI WYJAZDU:

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy wycieczki z powodu pogody lub innych czynników od nas niezależnych!!

 

Uwaga: Wszystkie wycieczki piesze są podejmowane na odpowiedzialność uczestników. Islandia4u nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki, które są spowodowane przez swoich klientów. Każdy uczestnik wyprawy przed rozpoczęciem podróży jest zobowiązany do podpisani klauzuli stwierdzającej, że zdaje sobie sprawę z podejmowanego ryzyka podczas wyjazdu!

bottom of page