Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku – Lao-tzu.

interior 5 dni

O WYJEŹDZIE:

wyjazd przygotowany z myślą o prawdziwych podróżnikach. Podczas tego wyjazdu doświadczysz prawdziwej Islandii, gdzie asfaltowe drogi i tłumy turystów ustępują miejsca szutrowym szlakom i dzikiej przyrodzie.

SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

Ten 5cio dniowy wyjazd zaczyna i kończy się w Reykjaviku. Noclegi w dwuosobowych namiotach zapewnionych przez organizatora. Najważniejsze miejsca, które odwiedzimy to: Tęczowe góry - Landmannalaugar, 122metrowy wodospad Haifoss, jezioro Myvat i okolice (pole geotermalne Hverir, krater Hverfjall), wodospad Aldeyarfoss, wodospad Bogów - Godafoss, najpotężniejszy wodospad Europy- Dettifoss, kaldera Askja, naturalne kąpieliska geotermalne, największy lodowiec Europy - Vatajokull(opcjonalnie treking po lodowcu), wschodnie Fiordy, jezioro lodowcowe -Jokullsarlon, czarna plaża, wodospad Skogafoss, wodospad Seljalandsfoss, klify Dyrholaey, pola lawowe wulkanów Laki - Eldhraun,

TERMIN: od 1 lipca do 15 września
ILOŚĆ OSÓB: min 2, max 6
CENA: od 72 tyś isk
CENA ZAWIERA: transport na wyznaczonej trasie, opiekę polskiego przewodnika, 4 noclegi w namiotach,
REGULAMIN I WARUNKI WYJAZDU:

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy wycieczki z powodu pogody lub innych czynników od nas niezależnych!!

 

Uwaga: Wszystkie wycieczki piesze są podejmowane na odpowiedzialność uczestników. Islandia4u nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki, które są spowodowane przez swoich klientów. Każdy uczestnik wyprawy przed rozpoczęciem podróży jest zobowiązany do podpisani klauzuli stwierdzającej, że zdaje sobie sprawę z podejmowanego ryzyka podczas wyjazdu!

KONTAKT

is4u ehf

Kt. 510615-1070

Vsk. 123240

 

tel. +354 8416645

Digransvegur 48

200 Kópavogur

email: islandia4u@gmail.com

ZNAJDŹ NAS

2015.  Zaprojektowane prze Islandia4u dla Islandia4u